Aktualności


 

 

API PRO – tworzenie zleceń pracy.

Na naszym vlogu Teraz Pokaże Mączyński druga część nowego cyklu filmików będących recenzjami produktów kierowanych do działów Utrzymania Ruchu. W dzisiejszym odcinku z serii Teraz Przetestuje Mączyński recenzja oprogramowania API PRO – w pierwszej części mówiliśmy o tym, jak wprowadzić maszynę do systemu i jak, dzieląc ją na poziomy, stworzyć drzewo maszyny; w drugiej – jak zarządzać technikami UR i ich kompetencjami. Dzisiaj mówimy o tym, jak zdefiniować i wprowadzić zlecenie do systemu, jak przypisać mu wykonawcę oraz co oznacza, że zlecenie jest rozpoczęte i zakończone.
Zapraszamy!

 

 

Firma Godna Zaufania

Miło nam Państwa poinformować, że firma WoMa Solution po raz trzeci została wyróżniona certyfikatem Firma Godna Zaufania.

Certyfikat przyznawany jest firmom cechującym się dobrą opinią wśród Klientów oraz kontrahentów. Proces certyfikacji opiera się o innowacyjną metodę określania wskaźnika opinii i zaufania przy użyciu nowoczesnych technologii informatycznych.

Za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec Klientów i kontrahentów.

Dziękujemy 😀

 

 

POLSKI ORZEŁ BIZNESU 2017 – OSOBOWOŚĆ ROKU!

Z dumą i radością informujemy, że właściciel firmy WoMa Solution, Wojciech Mączyński, otrzymał tytuł OSOBOWOŚĆ ROKU przyznawany w plebiscycie Polskich Orłów Biznesu.
Cytując Organizatora plebiscytu: „Tytuł OSOBOWOŚĆ ROKU otrzymują tylko charakterni i inteligentni przedsiębiorcy oraz ich kadra zarządzająca, która potrafi wykorzystać swoje nieprzeciętne umiejętności w celu zdominowania rynku z przełożeniem tego na sukces marki oraz dodatni wynik finansowy z prognozą długoterminową. Także kto może otrzymać tytuł? Tylko i wyłącznie OSOBOWOŚĆ ROKU.”
Za wyróżnienie bardzo dziękujemy!

 

 

NOWOŚĆ! Jedyne takie szkolenie w Polsce!

Zapraszamy na nasze najnowsze szkolenie – Audytor TPM. Szkolenie szczegółowo porusza zagadnienia istotne z punktu widzenia osoby sprawdzającej poprawność działania systemu TPM w przedsiębiorstwie. Podczas szkolenia pokażemy jak prawidłowo zaplanować dzień audytu, jak ocenić poszczególne filary systemu TPM oraz jak przedstawić wyniki audytu.

Pełen opis szkolenia i harmonogram znajdą Państwo w zakładce AUDYTOR TPM, a terminy planowanych szkoleń w naszym KALENDARZU.

 

Targi rosną w siłę!

Za nami niezwykle udana 8. edycja Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych oraz 7. edycja Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Po raz kolejny pobito rekord frekwencji, zarówno wśród Wystawców jak i Zwiedzających. Swoją ofertę zaprezentowało ponad 170 firm z 11 krajów Europy. Zainteresowanie obiema imprezami potwierdza, że jesienne spotkanie branży UR oraz producentów maszyn dla materiałów sypkich stało się niezwykle ważnym wydarzeniem w kalendarzach specjalistów z obu branż.

Jak co roku, w trakcie trwania targów można było wziąć udział w Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu, podczas której Wojtek Mączyński prowadził panel „Czy stać nas na zero awarii?” otwierający całość wydarzenia.

Więcej informacji na stronie www Organizatora Targów.

 

 

Kwartalnik UTRZYMANIE RUCHU partnerem medialnym videobloga Teraz Pokaże Mączyński!

Z przyjemnością informujemy, że wydawca magazynu UTRZYMANIE RUCHU objął patronatem naszego videobloga. Na stronie www magazynu przez całe wakacje ukazywać się będą archiwalne odcinki vloga, a wraz z końcem wakacji zamieszczane będą nowe, niepublikowane dotąd odcinki, do których oglądania serdecznie zapraszamy.

www.utrzymanieruchu.elamed.pl/

 

 

W dziale PRESS kolejny artykuł naszego autorstwa.

O sposobach gospodarowania środkami finansowymi w ramach istniejącego i zaakceptowanego budżetu w artykule „Czy jesteśmy zakładnikami budżetów?” w numerze 3 MAJ-CZERWIEC 2016 SZEFA UR, którego wydawcą są Polskie Media Specjalistyczne.

 

 

Zmiana Gospodarza X edycji cyklu Certyfikowany Praktyk TPM!

Z przyczyn technicznych zmienia się Gospodarz tegorocznego cyklu Praktyka TPM.
Od czerwca, począwszy od szkolenia RCM, aż do końca cyklu gościć nas będzie firma Fabryki Mebli FORTE w Ostrowi Mazowieckiej.

Wszystkich zainteresowanych cyklem zapraszamy do zapoznania z programem szkoleń.

 

 

WoMa Solution kończy 10 lat!

Aż trudno nam w to uwierzyć. Sprawdzaliśmy i przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Jednak to prawda i jesteśmy szczęśliwi, że możemy to ogłosić. WoMa Solution kończy 10 lat!

Zaczynaliśmy z obawą czy utrzymamy się na wymagającym rynku szkoleniowo – doradczym. Jednak powierzaliście nam różne projekty, zwracaliście się do nas ze swoimi służbowymi problemami, a każda taka sprawa była dla nas wyzwaniem i kolejnym wzbogacającym doświadczeniem.

Czas ten minął dla nas błyskawicznie. Jesteśmy dumni, że nigdy nie zrezygnowaliśmy z wytyczonej na początku drogi. Możemy otwarcie przyznać, że nigdy nie zapomnieliśmy o wartościach, którymi od początku się kierowaliśmy. Nasze wybory, które na co dzień podejmowaliśmy, doprowadziły nas do miejsca, w którym teraz się znajdujemy i nie zamienilibyśmy go na żadne inne. Nie ominęły nas kontrowersyjne decyzje i niektórzy z bujnej czupryny przerzucili się na elegancką łysinę, a krawat zamienili na poszetkę, jednak uważamy, że wyszło to na dobre 😉

Cieszymy się, że byliście i ciągle z nami jesteście. Teraz czasami nawet bardziej jako Przyjaciele niż Klienci. Dziękujemy Wam za Wasze zaufanie przez te wszystkie lata. Audyty, szkolenia, warsztaty, coaching, doradztwo – bez przerwy sprawiają nam ogromną przyjemność. Równie mocno jak dekadę temu.

Czego moglibyśmy sobie życzyć z okazji jubileuszu? Tak naprawdę, chyba tylko jednej rzeczy: gdyby ktoś znalazł sposób na wydłużenie doby… Mielibyśmy wówczas szansę na realizację wszystkich naszych pomysłów.

 

 

SZEF UTRZYMANIA RUCHU partnerem medialnym videobloga Teraz Pokaże Mączyński!

Miło nam poinformować, że wydawca magazynu SZEF UTRZYMANIA RUCHU dedykowanego pracownikom służb utrzymania ruchu w przedsiębiorstwach produkcyjnych objął patronatem naszego videobloga.

Za zaufanie i wsparcie serdecznie dziękujemy, a wszystkich Państwa zachęcamy do śledzenia strony magazynu, w którym nie zabraknie też artykułów naszego autorstwa.

www.szefur.pl

 

 

Ogólnopolskie Badanie SUR 2015!

Po raz kolejny oddajemy na Państwa ręce fragment wydania on-line Ogólnopolskiego Badania Służb Utrzymania Ruchu 2015.

W tegorocznym wydaniu znajdą Państwo komentarz działu „Logistyka i części zamienne” autorstwa Wojtka Mączyńskiego, konsultanta i właściciela WoMa Solution.

Miłej lektury!

 

 

Plebiscyt Brand SUR 2015 rozstrzygnięty!

Szanowni Państwo, z wielką dumą i radością informujemy, że firma WoMa Solution otrzymała nagrodę Brand SUR 2015 w kategorii Doradztwo i Szkolenia.

Nagroda ta jest podsumowaniem naszych dotychczasowych działań, które w procesie weryfikacji naszej firmy przez jury plebiscytu zostały przez Państwa ocenione. Nagroda cieszy tym bardziej, że w tym roku WoMa Solution obchodzi swoje 10-lecie. Nagroda zamyka więc klamrą pierwszą dekadę i otwiera drzwi kolejnej, mamy nadzieję równie udanej, pełnej wyzwań, pracy oraz kontaktów z Państwem.

Dostawca godny zaufania – to brzmi dumnie 🙂