Odcinek 7

Czy bezpieczeństwo jest celem TPM?

Mówi się, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W dniu dzisiejszym wracamy do jednego z poruszanych już tematów – bezpieczeństwa i jego miejsca w hierarchii wartości każdego przedsiębiorstwa. Po emisji jednego z odcinków I sezonu dotarło do nas sporo głosów, że zasady bezpieczeństwa nie zawsze są na pierwszym miejscu. Że przecież w przypadku dużych inwestycji mających na celu poprawę bezpieczeństwa firma woli liczyć się z tzw. „skórkowym”, czyli z finansowymi konsekwencjami w razie wystąpienia wypadku. Zapraszamy do obejrzenia odcinka „Czy bezpieczeństwo jest celem TPM?”. Może zmiana punktu siedzenia zmieni jednak nieco optykę patrzenia na ten problem…

Wojciech Mączyński

Od 2005 roku doradza i szkoli w zakresie udanych wdrożeń TPM. Jest autorem praktycznych szkoleń: Certyfikowany Praktyk TPM oraz twórcą autorskiego programu podnoszenia kompetencji operacyjno-technicznych ActionLearnigBlitz i Logistyka UR.

Pracował dla ponad 200 firm z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Jest prelegentem na wielu wiodących konferencjach branżowych.

Dekalog TPM

Chcesz otrzymać e-mailem Dekalog TPM i uchronić się przed największymi błędami, popełnianymi przy wdrożeniach?
Napisz, komu go wysłać: