Odcinek 7

Czy bezpieczeństwo jest celem TPM?

Mówi się, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W dniu dzisiejszym wracamy do jednego z poruszanych już tematów – bezpieczeństwa i jego miejsca w hierarchii wartości każdego przedsiębiorstwa. Po emisji jednego z odcinków I sezonu dotarło do nas sporo głosów, że zasady bezpieczeństwa nie zawsze są na pierwszym miejscu. Że przecież w przypadku dużych inwestycji mających na celu poprawę bezpieczeństwa firma woli liczyć się z tzw. „skórkowym”, czyli z finansowymi konsekwencjami w razie wystąpienia wypadku. Zapraszamy do obejrzenia odcinka „Czy bezpieczeństwo jest celem TPM?”. Może zmiana punktu siedzenia zmieni jednak nieco optykę patrzenia na ten problem…

Wojciech Mączyński

Wojciech Mączyński

Od 2005 roku doradza i szkoli w zakresie udanych wdrożeń TPM. Jest autorem praktycznych szkoleń: Certyfikowany Praktyk TPM oraz twórcą autorskiego programu podnoszenia kompetencji operacyjno-technicznych ActionLearnigBlitz i Logistyka UR.

Pracował dla ponad 200 firm z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Jest prelegentem na wielu wiodących konferencjach branżowych.

Dekalog TPM

Chcesz otrzymać e-mailem Dekalog TPM i uchronić się przed największymi błędami, popełnianymi przy wdrożeniach?
Napisz, komu go wysłać: