WoMa Solution to najczęściej wybierana firma szkoleniowa oferująca wsparcie w zakresie doradztwa w obszarze systemów zarządzania obsługą techniczną maszyn i urządzeń w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych zgodnie z filozofią TPM.

Założycielem firmy i zarazem jej głównym trenerem jest Wojciech Mączyński – Reliability and Maintenance Practitioner – doradca z zakresu TPM, inżynierii utrzymania ruchu, niezawodności i logistyki UR.

Wojciech rozpoczął karierę w wieku 19 lat. Jako inżynier w zespołach Utrzymania Ruchu w polskich przedsiębiorstwach poznał specyfikę pracy tych działów i wdrażał rozwiązania, mające na celu usprawnienie ich procesów. 

Jest więc szkoleniowcem z ogromną praktyką „w terenie” i wie, jak to jest, gdy wprowadza się systemowe zmiany. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zaproponować konkretne i sprawdzone w praktyce rozwiązania wszelkich problemów, na jakie napotykają wdrożenia TPM.

Jako manager w dużych korporacjach międzynarodowych testował i wdrażał innowacyjne rozwiązania w obszarze produkcji i utrzymania ruchu. Od 2005 roku tworzy własną markę WoMa Solution. Jako trener, konsultant i coach realizuje swoją misję zarażając klientów pasją do poszukiwania coraz to nowszych rozwiązań w obszarze zarządzania służbami utrzymania ruchu i produkcją. 

W ciągu 15 lat działania WoMa Solution stworzył autorskie programy szkoleniowe, takie jak Certyfikowany Praktyk TPM, Podnoszenie kompetencji technicznych ActionLearnigBlitz, czy Logistyka UR. Pracował dla ponad 200 firm z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Jest prelegentem na wielu wiodących konferencjach branżowych.

W czym możemy pomóc?

Napisz do nas